אלי שחף - הרגלים מנצחים - השינוי בחייך מתחיל עכשיו!
צור קשר 055-6667389

השיטה שלנו היא פשוטה מאוד, ומתבססת על ההבנה הבאה

המוח שלנו הוא הכלי הכי מדהים שיש. המוח שלנו הוא מחשב על, שעושה חישובי עלות תועלת בלתי פוסקים כל הזמן, ומכוון אותנו לקבל את ההחלטות הנכונות עבורנו. 
כיוון שאין צורך לחשב הכל מחדש כל הזמן, כל התובנות, האמונות, ההרגלים והמסקנות מאוחסנים ב"דיסק חיצוני" למוח, שנקרא "תת המודע". תת המודע מוכן למסור את המידע למוח המודע בכל רגע. המוח המודע שואב כל הזמן מידע מתת המודע ומתבסס עליו לצורך קבלת ההחלטות. 
המידע שהגיע לתת המודע התבסס שם בעקבות תובנות, חוויות ודברים שלמדנו מההורים ומהסביבה. 
אם בתת המודע ישנה מחשבה בסגנון "אני לא מספיק טוב", הרי שהמוח המודע ישלוף אותה שוב ושוב ויבסס עליה את ההחלטות והפעולות שלו. 
אם אני חושב "אני לא מספיק טוב"- הרי שכך יראו גם התוצאות שלי. 
זה נכון לאמונות שיש לנו לגבי העולם, עצמנו, זוגיות , כסף או כל תחום אחר. 
כשאנחנו מנסים ליצור שינוי אמיתי, אם ניצור אותו רק בחלק המודע, שמפקח על ההתנהגות, תמיד בשלב מסוים מה שמאוחסן בתת המודע יגבר ויחזור להיות מה שמוביל אותנו. 
לכן, שינוי אמיתי חייב לקרות בתוך תת המודע. 
השיטה שלנו היא פשוטה, ברורה ופרקטית, ומאפשרת לכל אחד לתרגל אותה בחיי היומיום וליצור שינויים מרחיקי לכת בתיכנות של תת המודע. 
להוריד את כמות המחשבות השליליות, להעלות את אמת האנרגיה, להציב מטרות שאפתניות, ולהצליח במקום לעצור. 
יצירת השינויים בתת המודע היא מהירה, פשוטה ומדויקת- ומאפשרת לנו לפעול בצורה עצמאית. לכן רוב התהליכים שלנו הם קצרים ומדויקים. 
לשיחה עם איש צוות שלנו אנא מלא את הפרטים ונחזור אליך

 

אלי שחף

אנחנו מציעים

בוקר של הרגלים מנצחים

הרצאה בה נלמד איך לייצר 4 הרגלים שמשותפים למצליחנים בכל העולם, ולבנות עשיה רצופה ברמה כזו שאנשים אחרים מתפלאים כשהם מסתכלים עליך מהצד.

קרא עוד

סדנת הזינוק

סדנת עומק משנת חיים, ובה נתרגל ונלמד איך לייצר תוצאות במהירות וברמה שלא היכרת דרך שימוש בחוזקות שלנו- והשיג תוצאות לאורך זמן!

קרא עוד

הרצאות וסדנאות לאירגונים

הרצאות מעניינות, מבדרות ומעבירות מסרים מדויקים לפי צרכי האירגון. בין לקוחותינו: אינטל, יס, רפאל, IBM, HO, תנובה, משרד ראש הממשלה, ועוד רבים

קרא עוד

שמונה ימים - הספר

שמונה ימים הוא ספר עלילתי, המספר את סיפורו של ציקי גורן, שנמצא בנקודת מפנה בחייו. בעזרת הסיפור נלמד כלים רבי עוצמה ליצור שינוי ארוך טווח בחיינו שמאפשרים לתרגל בצורה פרקטית יחד עם גיבור הספר.

קרא עוד

קורס סודות ההרגל המנצח

קורס בלימוד מרחוק (עם ליווי) דרך המחשב או הטלפון, ובו נלמד לייצר הרגלים חדשים ולהיפטר מהרגלים ישנים. זהו קורס רב מכר!

קרא עוד

קורס למוטיבציה ברגע

קורס קצר בלימוד מרחוק (עם ליווי) דרך המחשב או הטלפון, ובו נלמד לייצר מוטיבציה לעשות דברים- גם אם לא נוח לנו ואנחנו דוחים אותם כל הזמן.

קרא עוד

הרצאות לארגונים

"לנצח את העורב"

הרצאת רב מכר!!! אחת ההרצאות הפופולריות בישראל! הרצאה מעניינת ומעוררת השראה על יכולתו של האדם לרתום את עצמו למען המטרה ולהשיג אותה על אף הקשיים שבדרך! בין מטרות ההרצאה לחשוף את המשתתפים ליכולתו של כל אחד מאתנו לפרוץ את הגבולות ולהגיע לתוצאות אדירות. להסביר על החשיבות של הצבת מטרות אישיות. שינוי התודעה בנוגע להתמודדות עם הכישלונות להולכים בדרך של תהליך ארוך טווח. להעניק השראה לעשות שינוי ולבצע את הצעד הראשון בדרך למטרה.

קרא עוד

״התחלה חדשה״

הרצאה מעוררת השראה על הפיכתו של שינוי לחלון הזדמנויות. בהרצאה זו ניתן ללמוד כיצד ניתן להפוך את חוויה שלילית להזדמנות משנת חיים וכיצד לרתום תחושות קשות למקום של עשיה והגשמה עצמית.
בהרצאה ניתנות דוגמאות רבות לאנשים שעשו את הבלתי אפשרי, בדיוק כשהיה נראה שכבר אין סיכוי להצלחה- ואנו מנתחים יחד את הפעולות שעשו ומה ניתן ללמוד מהם. ההרצאה משולבת במתן כלים מעשיים ליצירת הזדמנויות בחיים, ומאפשרת לקהל לתרגל בעצמו תוך כדי הרצאה.

קרא עוד

כוח רצון ארגוני

בהרצאה הזו נגלה נוסחא שבה כל אחד מאתנו יכול להשתמש, וכל ארגון יכול להנחיל לעובדיו, בעזרתה נייצר מערכת ליעדים נכונים בשיטה נכונה- ובעזרתם תוכל החברה להגיע לתוצאות שיא שוב ושוב. כל משתתף בהרצאה יוכל להשתמש באותה שיטה גם עבור חייו הפרטיים.בין מטרות ההרצאה: כיצד ניתן לייצר כוח רצון באירגון, לייצר שיטה נכונה להגדרת יעדים עבור כל עובד וכל מחלקה כך שניתן יהיה לייצר תוצאות שיא, ולהסביר לעובדים ולמנהלים כיצד ניתן להתגבר על קשיים בדרך להשגת המטרות הללו. 

קרא עוד

יש לכם שאלות? צרו איתנו קשר בכדי לשמוע יותר פרטים.

נשמח לענות לכל שאלה 
ההגדרה שלי להצלחה היא: לקום כל בוקר ולהתרגש ולקראת היום שמצפה לך! אנחנו בהרגלים מנצחים יוצרים שינוי אמיתי- אנחנו לא עוזרים לאנשים להגיע לפיסגה, אלא לחיות בה.

מתנה מאיתנו

לקבלת המדריך שישנה את חייך!

צור קשר

מזמנים להתקשר או לכתוב לנו

055-6667389

office@hergelim.com

אנא הזן הודעה.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק

Call Now Buttonהתקשרות מהירה